"Міст єднання" до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 22:44

Фото без описуСьогодні, 01 червня 2023 року, відповідно до плану роботи комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Товстенської селищної ради на платформі Google Meet проведено онлайн-захід "Міст єднання", присвячений Дню захисту дітей "Щасливе дитинство під мирним небом України".

Мета заходу-реалізація прагнень українських дітей до мирного та щасливого дитинства , виявлення любові до рідної неньки-України, патріотизму, формування національної свідомості у підростаючого покоління.

Зустріч розпочалася із привітальних слів, з нагоди свята, працівниками Центру. Після чого консультантка Центру Любомира Барицька сконцентрувала увагу на історії свята Міжнародного дня захисту дітей.

У даному заході брали участь учасники освітнього процесу Устечківської гімназії, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Садки, Нирківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Свидівської гімназії.

Зустріч завершила директорка Центру Галина Дериш із побажаннями для "винуватців свята", щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Зігріваючи теплом і любов"ю кожне дитяче серце, об"єднуючи зусилля заради майбутнього-ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави!

Щиро дякуємо учасникам заходу за співпрацю та розуміння!

Хай буде дитинство щасливим і мирним всіх дітей світу!!!

Слава Україні!!!

Слава Героям!!!