Відбулась сесія Товстенської селищної ради

Дата: 01.07.2023 11:27

Фото без опису30 червня 2023 року відбулась чергова 25 сесія Товстенської селищної ради 8 скликання. Відкрив сесію Товстенський селищний голова Іван Проданик. На сесії були присутні заступники селищного голови, старости відповідних старостинських округів, працівники апарату селищної ради.

В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули 23 питання, з яких 12 земельних. Окрім того, обранці заслухали звіти старост відповідних старостинських округів про підсумки роботи у 2022 році.

Селищний голова Іван Проданик подякував депутатам ради за виважену й конструктивну позицію, активну роботу по прийняттю необхідних рішень.