Зі святом, шановні медичні працівники!

Дата: 27.07.2023 12:18

Фото без описуСьогодні, 27 липня 2023 року – нова дата, за якою цього року вперше святкують своє професійне свято медичні працівники України.

Від імені всіх мешканців громади та від себе особисто щиро вітаю з Днем медичного працівника людей, що вдень і вночі стоять на варті здоров’я і життя українців. Велика вам вдячність та низький уклін за вашу людяність, терпіння, душевність. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Найтепліші поздоровлення також і ветеранам медичної служби, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Окремо сьогодні хотілося б згадати медиків, які рятують життя поранених бійців на фронті…Саме від їх знань, умінь та оперативності в наданні першої медичної допомоги і стабілізації пораненого залежить здоров’я і життя побратима.

Цього дня ми низько схиляємо голови, вшановуючи подвиг усіх героїв-медиків з великими серцями. Їхнє життя – це зразок мужності, патріотизму, самопожертви під час виконання військового обов’язку.

Мирного всім неба та скорішої Перемоги!!!
Все буде Україна!

Селищний голова                                                Іван Проданик