Про передачу пожежного автомобіля Товстенській громаді

Дата: 18.08.2023 13:48

17 серпня 2023 року відбулося урочисте вручення місцевій пожежній команді смт Товсте спеціального пожежного автомобіля марки АЦ-40 (43253) 247.02, модель КАМАЗ - 43253.

В заході взяли участь начальник Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області Андрій Пачва, начальник 15 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області Ярослав Савчинський, селищний голова Іван Проданик, начальник МПК Товсте Ігор Бадло, особовий склад МПК Товсте та працівники Товстенської селищної ради. Після урочистої церемонії передачі техніки всі гості даного заходу мали змогу оглянути отриману пожежно-рятувальну техніку та ознайомитись з її можливостями.

Товстенська селищна рада щиро вдячна за сприяння начальнику Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Віктору Маслею. Завдяки співпраці з Чортківським районним управлінням ГУ ДСНС України у Тернопільській області та 15 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області саме наша громада отримала даний пожежний автомобіль, за що окрема подяка керівникам Андрію Пачві та Ярославу Савчинському. Тепер пожежна команда смт Товсте зможе значно покращити виконання поставлених їй завдань.