Кубок молоді - 2023

Дата: 21.08.2023 15:33

Вже другий рік поспіль на міні-футбольному полі зі штучним покриттям в смт Товсте проводиться турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті загиблої молоді від збройної агресії російської федерації на території України "КУБОК МОЛОДІ - 2023". Участь у змаганнях взяли 4 команди: "ТОДЮСШ" м. Копичинці, "Борщівська ДЮСШ", "Дністер" м.Заліщики, "Чемпіон" смт Товсте.

Традиційно захід розпочато звучанням гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про молодих людей, які загинули від російської агресії. З вітальним словом виступила  заступник селищного голови Ольга Копчук. Судили ігри Олег Николяк та Максим Шутурма. На завершення заходу проведено церемонію нагородження. В номінаціях "Кращий бомбардир" став  Собчишин Ярослав (ФК "Чемпіон"), " Кращий воротар" отримав Гачок Владислав (ФК "Дністер") та "Кращий гравець"- Калинчук Матвій (ФК"Борщівська  ДЮСШ"). А місця між командами визначилися наступним чином: І місце - ФК "Чемпіон";
ІІ місце- ФК "Борщівська ДЮСШ";
ІІІ місце- ФК " Дністер".

Учасники заходу отримали неймовірні емоції. Дякуємо тренерам та гравцям турніру за участь. Радіємо, що в нас таке молоде спортивне підростаюче покоління, яке прагне  розвиватитися, боротися, перемагати. Майбутнє України в надійних руках.
Дякуємо ЗСУ , що дають нам можливість жити звичним життям, зокрема проводити турніри.
Миру всім та перемоги нашій державі!
Слава Україні!