З Днем незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:26

Фото без описуШановні жителі Товстенської громади!
Сьогодні ми вдруге зустрічаємо День незалежності у стані повномасштабної війни, яка стала для всіх нас часом переосмислення і усвідомлення. Усвідомлення того, що, лише відкинувши суперечності, досягнувши миру в душі і об’єднавшись, ми можемо врятувати країну.
І в жодному разі ми не маємо права забути, якою ціною живемо сьогодні, працюємо та маємо можливість обіймати своїх дітей та онуків.

З нагоди свята бажаю всім нам національної єдності, миру та злагоди, сил і наснаги в усіх справах та починаннях заради Перемоги, відродження та процвітання незалежної України! Віримо в Збройні Сили України, робімо все, що наближає День нашої спільної мрії.
Низько вклоняємося кожному захисникові, схиляємо голови перед тими, хто навіки залишився в нашій пам’яті. Будьмо гідними їхніх подвигів!

І нехай вільний прапор вільної країни гордо майорить над кожним населеним пунктом незламної України.
Хай живе Україна! Навіки – вільна! Навіки – незалежна!
Слава Україні та її Героям!

З повагою селищний голова Іван ПРОДАНИК