Податківці Тернопільщини надали майже 55 тисяч адміністративних послуг

Дата: 29.08.2023 10:19

Фото без описуУпродовж семи місяців цього року платники податків Тернопільщини отримали 54808 адмінпослуг в органах ДПС області. Це на майже 4 тисячі послуг більше, ніж за січень-липень минулого року. Більшість адмінпослуг юридичні та фізичні особи отримують через Центри обслуговування платників. Так, з початку року в ЦОП надано 38117 адміністративних послуг, що на 3030 послуг більше порівняно з січнем-липнем 2022 року.

Здебільшого жителі області звертались у податкову, аби отримати картку платника податків або внести до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Цією послугою скористалися 24203 жителів області. Другою за актуальністю залишається послуга видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, яку отримали 9495 осіб. Також значну кількість послуг було надано щодо отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та реєстрації платником єдиного податку, а це – 6381 та 4018 адмінпослуг відповідно.