Нагороджений посмертно

Дата: 29.08.2023 21:08

Дорога громадо!
Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2023 року № 517/2023 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нашого Героя, жителя с. Садки - ГУРМУСА Богдана Івановича, старшого солдата.

Жодні слова співчуття, звання та нагороди не в змозі втамувати біль утрати рідних та повернути до життя наших захисників. Проте ми завжди пам’ятатимемо їх патріотизм і подвиг, безмежну любов до Батьківщини, мужність і героїзм.

Герої не вмирають!
Вічна пам’ять вам, наші Герої, і слава Захисникам України!

Фото без опису                                                                          Фото без опису