Зі святом Першого дзвоника

Дата: 01.09.2023 09:04

Фото без описуСьогодні у День знань перший дзвоник лунає в Товстенській громаді.
На шкільних подвірʼях дитячий сміх і серйозні розмови - розпочинається новий 2023-2024 навчальний рік в умовах повномасштабного вторгнення. Прикро, що всі наші особливі дні в календарі також позначені відбитком великої війни, але цьогоріч розпочинаємо навчальний процес ще сильнішими, більш підготовленими до різних викликів та загартованими.

Разом з тим і радіємо, що життя триває, і завдяки героїчним Збройним Силам України мільйони українських дітей сьогодні хвилюватимуться на святі Першого дзвоника, а потім радісно ділитимуться історіями про літо зі шкільними друзями.

У свято першого дзвоника вітаю усіх освітян, учнів та їх батьків. Бажаю міцного здоров’я, терплячості, а головне – щирого прагнення до нових знань. Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів. Нехай новий навчальний рік буде переможним і всі бажання стануть реальністю!

Дякуємо нашим ЗСУ!
Миру, добра і Перемоги!
Все буде Україна!
З повагою селищний голова                                                          Іван ПРОДАНИК