З Днем адміністратора!

Дата: 06.09.2023 12:00

Фото без опису06 вересня в Україні відзначається професійне свято – День адміністратора центру надання адміністративних послуг.
Сьогодні хочу привітати з професійним святом увесь колектив адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Товстенської селищної ради.
Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків.

Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися! Міцного здоров’я, щастя, сили і витримки, оптимізму і благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, успіхів у нових починаннях, мирного неба і якнайшвидшої Перемоги!

З повагою селищний голова Іван ПРОДАНИК