Відбувся турнір з міні-футболу

Дата: 09.09.2023 23:27

Фото без описуВчора, напередодні Дня фізичної культури і спорту, в Товстенській громаді відбувся турнір з міні-футболу між командами "Товстенська селищна рада", "КНП Товстенська селищна лікарня", "Вчителі закладів освіти" та "Старости- депутати". Серед гравців були як досвідчені спортсмени, так і аматори.

На полі вирували емоції, кожна команда прагнула перемоги. Дорослі показали приклад для підростаючого покоління, що потрібно завжди бути в русі, розвиватися, вдосконалюватися, "горіти" справою, яку любиш.

Під час заходу селищний голова Іван Проданик привітав всіх присутніх з Днем фізичної культури, висловив слова вдячності ЗСУ за захист нашої держави. Відзначив грамотою Товстенської селищної ради за плідну працю, професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту старшого інспектора сектору молоді і спорту Олега Николяка.

За результатами змагань І місце зайняли ФК "Вчителі закладів освіти", ІІ місце - ФК "Товстенська селищна рада", ІІІ місце - ФК "Старости- депутати", ІV місце - ФК "КНП Товстенська селищна лікарня"

Кращим воротарем визнано Віталія Зятика, кращим бомбардиром - Степана Бабина, кращим гравцем - Петра Собчишина.

Вітаємо всіх з Днем фізичної культури і спорту!

Здоров'я всім, мирного неба, успіху в усьому, перемоги в спорті та ПЕРЕМОГИ Україні.

Слава Україні!