Вічна пам‘ять…

Дата: 30.09.2023 10:47

Сьогодні, 30 вересня, минає друга річниця, як відійшла у вічність шанована людина, мудрий керівник та наставник, дбайливий господарник  - Фрич Ігор Васильович. Він був по-справжньому мудрою і щирою людиною, чудовим організатором, займав активну громадянську позицію. Для багатьох він слугуватиме прикладом для наслідування, адже завжди переймався проблемами рідного села, допомагав, ніколи не стояв осторонь чужих проблем та бід, мав відкрите та добре серце.

Ігор Васильович приклав немало зусиль і до створення нашої Товстенської громади та брав активну участь у її розвитку.
Світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи, завжди будуть сильніші, ніж смерть!
Добрий спомин про Фрича Ігоря Васильовича завжди  житиме у серцях рідних, односельчан, жителів громади, всіх, хто його знав, любив і поважав.
Пам'ятаємо….Поділяємо біль та смуток рідних!
Царство небесне та вічний спокій його душі!
Хай кожен, хто знав, поважав Ігоря Васильовича, дружив з ним, у ці дні згадає його ім’я в своїх молитвах!