НА ЧЕСТЬ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ!

Дата: 27.10.2023 18:08

Як шкода тих, кого забрали небеса,

Кого вiйна в безсмертнi списки записала,

Хай згасла свiчка, але пам’ять не згаса,

Бо нас життям вiд смертi захищали.

26 жовтня 2023 року в с. Ворвулинці відбулося відкриття меморіальної дошки полеглому воїнові Безкоровайному Юрію Васильовичу. Встановили її на фасаді місцевого ліцею.

Вшанувати пам’ять мужнього бійця, справжнього патріота прийшли рідні, близькі, друзі, колеги, представники влади, учні та педагоги, волонтери та односельці. Парох УГКЦ с. Ворвулинці о. Петро освятив меморіальну дошку і разом із церковним хором відслужили парастас за загиблим воїном.

Юрій був патріотом, людиною високої честі та моралі, справжнім українцем, який віддав найдорожче – своє життя, за свободу і незалежність України. Відтепер пам’ятний знак на стіні гімназії буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг захисника рідної Батьківщини.

21 жовтня 2023 року, сержанта Безкоровайного Юрія Васильовича, посмертно нагороджено орденом "Хрест Героя".

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави і мирне життя наших громадян. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них!

Вічна пам’ять Герою!