Привітання селищного голови

Дата: 19.11.2023 10:28

Фото без описуТретя неділя листопада щорічно несе нам професійне свято аграріїв нашої країни. Це свято людей, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не лише професію, але й людську долю.
Сільськогосподарська галузь є основною на теренах нашої громади, вона забезпечує надходження до місцевого бюджету, надає робочі місця.
В цей важкий період, пов'язаний із збройною агресією російської федерації, відданість та наполегливість працівників сільського господарства заслуговують особливої уваги. Аграрії демонструють свою стійкість, рішучість та високий рівень професіоналізму.

Сьогодні з вдячністю і повагою вітаю усіх, для кого праця на селі була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.
З глибокою шаною хочу висловити слова подяки за плідну співпрацю, взаєморозуміння та постійну підтримку керівникам наших найбільших аграрних підприємств:
- ВОЙЦИШИНУ Олегу Івановичу – директору ПАП «Довіра»;
- ДОЛОТКУ Миколі Михайловичу – директору ПАП «Золота нива»;
- ЛАВРЕНЮКУ Юрію Анатолійовичу – директору ТОВ «Агрополіс»;
- ЛАНДЯКУ Володимиру Івановичу – директору сільськогосподарського ТОВ «Маяк»;
- ЛУЮ Віталію Юрійовичу – директору ПП «НВАП «Ель Гаучо»;
- НИКОЛЯКУ Богдану Михайловичу – директору ПСП «Надія»;
- ФРИЧ Ользі Ігорівні – директору ПАП «Фортуна».
Дякую вам, за те, що долучаєтесь до благодійної діяльності, спонсорства та волонтерства, допомагаючи нашим бійцям, переселенцям, громадянам, які цього потребують та прикладаєте максимум зусиль для розвитку і розбудови нашої громади. Нехай сторицею повернуться вам ваші добрі справи!
Міцного здоров’я усім, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і добробут, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!
Разом до ПЕРЕМОГИ!
З повагою селищний голова Іван ПРОДАНИК