Свято Миколая

Дата: 10.12.2023 00:45

Свято Миколая – свято надії і віри у краще майбутнє. З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій. Проте не всі мають можливість отримати подарунки від своїх рідних...
З нагоди свята Святого Миколая солодкі подарунки було роздано дітям військовослужбовців, які зараз захищають нашу державу від ворога та учасників АТО. Також дарунки від святого Миколая отримали дітки, які особливо цього потребують. Це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Не були забуті і родини загиблих Захисників. Їм теж було надано солодкі пакунки. А дітки загиблих Героїв нашої громади отримали ще й цікаві іграшки від інтернет-магазину дитячих іграшок «Oblachko toys».

Не обминув увагою Святий Миколай і наших земляків на передовій. Напередодні наші волонтери повезли їм також солодкі подарунки.
Частину солодких подарунків, закупили за кошти місцевого бюджету, решту були надані нашими постійними благодійниками сільськогосподарськими підприємствами.
Щиро дякуємо за надану підтримку:
- ВОЙЦИШИНУ Олегу Івановичу – директору ПАП «Довіра»;
- ДОЛОТКУ Миколі Михайловичу – директору ПАП «Золота нива»;
- ЛАВРЕНЮКУ Юрію Анатолійовичу - директору ТОВ «Агрополіс».
- ЛАНДЯКУ Володимиру Івановичу – директору сільськогосподарського ТОВ «Маяк»;
- ЛУЮ Віталію Юрійовичу – директору ПП «НВАП «Ель Гаучо»;
- НИКОЛЯКУ Богдану Михайловичу - директору ПСП "Надія";
- ФРИЧ Ользі Ігорівні – директору ПАП «Фортуна»;
 - інтернет-магазину дитячих іграшок «Oblachko toys».
 Вдячні кожному за те, що у такий складний час, знайшли можливість подарувати дітям радість. Завдяки їхній щирості свято дітей заграло ще яскравішими барвами, було повним дарунками та солодощами.
Нехай же Святий Миколай оберігає наші Збройні Сили і допоможе у здійсненні головного бажання дорослих і дітей – нашої скорішої Перемоги!

Фото без опису