Пам'яті Героя...

Дата: 14.02.2024 09:24

Минає час та не минає біль від втрати. Війна — страшна, бо залишає після себе не лише зруйновані і спалені села та міста. Ця лиха сила приносить із собою багато горя та страждань, завжди бере у людства найбільшу ціну. Ми можемо навчитися миритися з усіма її наслідками, але навчитися жити «БЕЗ» - практично неможливо.
Сьогодні, 14 лютого 2024 року, минає річниця загибелі Героя України,
Василя БАБІНЦЯ, 30.08.1980 року народження, жителя селища Товсте, який загинув під час виконання бойового завдання по відбиттю агресії російської федерації в районі населеного пункту Золотарівка Луганської області, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок.
Сильний, чесний, розумний, працьовитий та відданий своїй Батьківщині - саме таким він залишиться в нашій пам’яті.
Сьогодні всі, хто знав і пам'ятає Василя, згадують його добрим словом і тихою молитвою.
Спочивай з миром! Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!
Низький уклін близьким та рідним воїна!