Протидія домашньому насильству

25 Липня, 2023 р., 20:51
Дзвінок до поліції – це перша дія в екстреному випадку домашнього насильства. Працівники поліції мають вжити всіх заходів, аби надати нагальну допомогу у вашій ситуації.
08 Травня, 2023 р., 22:09
Потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть онлайн отримати консультацію юристів щодо захисту своїх прав у Телеграм-чат  «Правова допомога протидії насильству»  https://t.me/Non_Violence_Bot
22 Березня, 2023 р., 09:57
У Тернополі з 20 по 21 березня проходить тренінг «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильству за ознакою статі попередження і протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству» для представників Регіональний центр з надання БВПД у Тернопільській області та територіальних громад області.
08 Лютого, 2023 р., 12:18
Не залишайтесь байдужими і телефонуйте на «1547».
16 Грудня, 2022 р., 16:04
У Тернополі з 14 по 15 грудня 2022 року відбувся тренінг «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильству за ознакою статі». Захід реалізовано Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine у партнерстві з ГУ Національної соціальної сервісної служби у Тернопільській області ГУ Національної соціальної сервісної служби у Тернопільській області
16 Грудня, 2022 р., 11:03
Жест про допомогу! Про допомогу, коли страждаєш від насильства!
30 Листопада, 2022 р., 19:54
Повномасштабне вторгнення росії призвело до сплеску насильства фізичного та психологічного. У зоні проведення бойових дій фіксують інформацію про численні випадки порушення прав і свобод людей, інциденти також і у відносно безпечних областях.
28 Листопада, 2022 р., 17:23
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.