Пенсійний фонд інформує

18 Березня, 2024 р., 11:17
Відповідно до статті 13 Закону України “Про охорону праці” роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці, які будуть відповідати усім правовим актам, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у сфері охорони праці.
18 Березня, 2024 р., 11:07
Відповідно до законодавства, розмір пенсії залежить від страхового стажу та заробітку працівника, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України. У випадку, якщо людина працює нелегально, без офіційного оформлення трудових відносин, для держави вона вважається не працюючою, а період, за який особа отримувала заробітну плату “в конверті”, не зараховується до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії.
14 Березня, 2024 р., 14:59
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2024 року № 185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році” з 01 березня 2024 року збільшено мінімальні розміри пенсійних виплат для окремих категорій громадян.
12 Березня, 2024 р., 19:36
Кампанія декларування за 2023 звітний період триває до 31 березня включно. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) продовжує роз’яснювати правила декларування з питань, які найбільше турбують публічних службовців. Одним з видів доходу, який потрібно декларувати, є спадщина. Вона підлягає відображенню в розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки» декларації за той звітний період, в якому було отримано правовстановлюючий документ – свідоцтво, договір чи судове рішення.
06 Березня, 2024 р., 10:25
23 лютого Уряд ухвалив постанову №185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році”, яка передбачає:
05 Березня, 2024 р., 11:28
Відповідно до пункту 8 Прикінцевих положень Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” з 1 березня 2024 року разом із щорічною індексацією пенсій здійснюється перерахунок пенсій, надбавок, підвищень та інших доплат до пенсій з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, встановленого на 1 січня 2024 року.             У зв’язку зі зростанням  прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з              2093 грн до 2361 грн (на 268 гривень) Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області з 01 березня 2024 року проведено перерахунок складових пенсійних виплат, які базуються на розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:
08 Грудня, 2023 р., 09:14
Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування регулюється Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон 2464) та надає можливість забезпечити страховий стаж і створити умови для збільшення розміру майбутньої пенсії.