Пенсійний фонд інформує

14 Лютого, 2023 р., 11:07
Зробити це можна, скориставшись вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Для цього необхідно:
13 Лютого, 2023 р., 11:04
30 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 15 лютого 2022 року № 2040-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», яким, зокрема, внесено зміни до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон) щодо розміру доплати до мінімального страхового внеску, яку необхідно здійснити для зарахування неповного місяця роботи як повний місяць, а саме — якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати, є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення, відповідної доплати до суми страхових внесків з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати на дату здійснення доплати, таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
06 Лютого, 2023 р., 11:02
Положенням абзацу першого частину першої статті 45 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» визначено, що пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за пенсією відбулося не пізніше трьох місяців з дня досягнення особою пенсійного віку.
03 Лютого, 2023 р., 11:01
З 01 січня 2023 року російська федерація припиняє участь в Угоді про гарантії прав громадян держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у галузі пенсійного забезпечення від 13 березня 1992 року.
02 Лютого, 2023 р., 11:00
23 грудня 2022 року набув чинності Закон України від 01 грудня 2022 року №2783-ІХ «Про зупинення дії та вихід з Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах та Протоколу до Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року». Це означає, що, починаючи з 23 грудня 2022 року правові відносини, зокрема, з російською федерацією зупинені офіційно, а тому жодні запити на отримання правової допомоги виконуватись не будуть.
01 Лютого, 2023 р., 10:59
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області нагадує страхувальникам, що після отримання коштів за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності від Пенсійного фонду України потрібно у встановлені терміни здійснити виплату застрахованим особам коштів та протягом місяця з дня проведення таких виплат надіслати повідомлення встановленої форми про проведення таких виплат.
24 Січня, 2023 р., 10:57
З 1 січня 2023 року страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснює Пенсійний фонд України. Для отримання фінансування по лікарняних роботодавцю необхідно подати заяву-розрахунок (ЗР), що містить інформацію про нараховані застрахованим особам кошти.
12 Січня, 2023 р., 10:56
З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснює Пенсійний фонд України. У зв’язку з цим, у багатьох громадян виникають запитання щодо страхових виплат: як держава виплачувати їх далі, куди звертатися за призначенням тощо. Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області надає відповіді на найбільш актуальні питання.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь