Пенсійний фонд інформує

24 Вересня, 2023 р., 22:28
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що 06 грудня 2022 року набрав чинності Закон України від 18 жовтня 2022 року №2682-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та для спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю».
08 Вересня, 2023 р., 12:25
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з 6 вересня 2023 року запускає Єдиний портал повідомлень викривачів (далі – Портал), на якому громадяни можуть повідомляти про факти корупції, які їм вдалося зафіксувати.
02 Серпня, 2023 р., 21:19
Здійснення відповідних виплат цього року та Порядок затвердив Кабмін, ухваливши 21 липня постанову № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань».
21 Липня, 2023 р., 15:32
Оновлено інформацію про графік роботи та телефони відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) та відділів надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
13 Липня, 2023 р., 15:59
Відповідно до статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця. Проте, трапляються випадки, коли пенсіонер помирає і залишається недоотриманою пенсія, яка йому належала за життя.
19 Червня, 2023 р., 10:57
Житлова субсидія на неопалювальний сезон призначається на період з 01 травня по 30 вересня. Для отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг з початку неопалювального сезону, необхідно подати заяву протягом двох місяців, тобто до кінця червня. В іншому разі житлову субсидію призначають з місяця звернення.
06 Червня, 2023 р., 21:30
Пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працювали, тобто за них сплачено або вони самостійно сплатили єдиний соціальний внесок, кожні два роки набувають право на перерахунок пенсії.
02 Червня, 2023 р., 10:16
Громадяни України мають змогу збільшити страховий стаж чи розмір майбутньої пенсії за допомогою добровільних пенсійних внесків. Сплатити такі внески можна дистанційно через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.