Новини Державної податкової служби

14 Серпня, 2023 р., 15:57
Інформуємо, що у звʼязку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»  відновлено відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
04 Серпня, 2023 р., 14:29
До уваги платників податків - фізичних осіб щодо мінімального податкового зобов'язання
04 Серпня, 2023 р., 14:28
Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області начальниця відділу погашення боргу з фізичних осіб та заборгованості з ЄСВ управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Тернопільській області Наталія Зелінська під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувалася із додзвонювачами щодо сплати заборгованості з єдиного внеску.
31 Липня, 2023 р., 09:43
За 6 місяців платники податків Тернопільщини забезпечили надходження плати за землю в сумі 253 млн 723,5 тис. гривень. Це перевищило надходження січня-червня минулого року майже на 74 млн гривень.
31 Липня, 2023 р., 09:40
Упродовж шести місяців цього року власники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля 130,4 млн гривень. Це на 72,1 млн грн, тобто у 2,2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.
31 Липня, 2023 р., 09:36
Доволі часто в повсякденному житті виникають ситуації, коли людині необхідно для вирішення її проблеми отримати певну інформацію від органів державної влади чи місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації.
18 Липня, 2023 р., 12:03
З початку року  працівники територіальних органів ДПС у Тернопільській області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників шести підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Внаслідок проведеної роботи по усіх підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати на суму майже 2,6 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – на суму 347,4 тис. грн, з єдиного соціального внеску – на 853,8 тис. гривень.
17 Липня, 2023 р., 08:47
Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що ДПС України оновлено довідники податкових пільг станом на 01.07.2023. Так, діють:
14 Липня, 2023 р., 11:33
Протягом першого півріччя цього року до зведеного бюджету від платників області надійшло 3,8 млрд 27,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно із аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 30,6% або ж на 890 млн гривень.
13 Липня, 2023 р., 16:05
Упродовж першого півріччя цього року до бюджету надійшло 246,6 млн грн військового збору. Надходження перевищили показник шести місяців минулого року на 37,2  млн гривень.