Новини Державної податкової служби

07 Липня, 2023 р., 09:18
З 03 липня 2023 року у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області сервісне обслуговування платників податків (платників єдиного внеску), зокрема приймання кореспонденції, надання адміністративних послуг, прийняття паперової звітності, виконання інших функцій сервісного обслуговування платників податків, здійснюється за оновленим графіком роботи:
27 Червня, 2023 р., 05:45
Упродовж січня-травня цього року власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля 103 млн 686,9 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 49,8 млн грн або майже удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.
22 Червня, 2023 р., 15:40
Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує, що відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту під час фактичної перевірки встановлено місця нелегальної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями.
22 Червня, 2023 р., 13:58
Головне управління ДПС у Тернопільській області неодноразово звертало увагу на негативний вплив «тіньової» зайнятості і заробітної плати в «конверті». Легалізація праці – й надалі залишається гострим актуальним питанням. Тому в черговий раз акцентуємо увагу роботодавців та працівників на необхідність оформлення офіційних трудових відносин. Саме на цю тему і відбулася «гаряча лінія», під час якої заступниця начальника Марія Мельник відповіла на запинання платників податків.
22 Червня, 2023 р., 08:20
З початку цього року працівники ДПС в області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників п’ятьох підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. За наслідками проведеної роботи по п’ятьох підприємствах ліквідовано заборгованість із заробітної плати в сумі 1 млн 919 тис. грн, з податку на доходи фізичних осіб в сумі 287,3 тис. грн, з єдиного соціального внеску в сумі 317,4 тис. гривень. Крім того, проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу з керівниками 37 підприємств, за наслідками якої 34 виплатили заборгованість із заробітної плати в сумі 6 млн 902,5 тис. грн, з податку на доходи фізичних осіб – 1 млн 777,8 тис. грн, з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 1 млн 437,3 тис. гривень.
15 Червня, 2023 р., 15:48
Відповідно до п. 66.3 ст. 66 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) та розд. X Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.12.2011 за №1562/2033 (далі – Порядок № 1588), у разі проведення державної реєстрації зміни місцезнаходження або місця проживання платника податків, внаслідок якої змінюється адміністративно-територіальна одиниця та контролюючий орган, в якому на обліку перебуває платник податків, а також у разі зміни податкової адреси платника податків, контролюючими органами за попереднім та новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків проводяться процедури відповідно зняття з обліку/взяття на облік такого платника податків.
15 Червня, 2023 р., 15:42
Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, протягом січня-травня  поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 397,6 млн грн єдиного податку.
14 Червня, 2023 р., 21:29
Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – об’єкти оподаткування) (неосновне місце обліку).
14 Червня, 2023 р., 21:28
З початку року підрозділами податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області було проведено 256 документальних перевірок, охоплено контрольно-перевірочними заходами 157 суб’єктів господарювання. За результатами встановлених у ході таких перевірок порушень податкового законодавства донараховано до бюджету грошових зобов’язань на суму 9,5 млн гривень, – ці кошти уже надійшли до бюджету в повному обсязі. Також упереджено бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на суму 29,9 млн гривень.
13 Червня, 2023 р., 14:01
Упродовж січня-травня цього року платники Тернопільщини сплатили 3 млрд 47 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 800 млн грн або плюс 35,6 відсотків.