Новини Державної податкової служби

10 Жовтня, 2023 р., 20:26
Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску, умови та порядок його нарахування і сплати регулюються Законом України від 08 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальна страхування».
09 Жовтня, 2023 р., 20:18
Упродовж січня-вересня цього року до бюджету надійшло 372,9 млн грн військового збору. Надходження перевищили показник дев’яти місяців минулого року на 40,3  млн гривень.
06 Жовтня, 2023 р., 11:51
Днями студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Тернопільського кооперативного фахового коледжу завітали до Головного управління ДПС у Тернопільській області на екскурсію.
29 Вересня, 2023 р., 23:57
Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS!
11 Вересня, 2023 р., 10:31
У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо податкових новацій у проведенні перевірок. На запитання платників податків відповідав начальник управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області Віктор ПРИТУЛА.
29 Серпня, 2023 р., 10:19
Упродовж семи місяців цього року платники податків Тернопільщини отримали 54808 адмінпослуг в органах ДПС області. Це на майже 4 тисячі послуг більше, ніж за січень-липень минулого року. Більшість адмінпослуг юридичні та фізичні особи отримують через Центри обслуговування платників. Так, з початку року в ЦОП надано 38117 адміністративних послуг, що на 3030 послуг більше порівняно з січнем-липнем 2022 року.
23 Серпня, 2023 р., 14:58
У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася робоча зустріч за участю в. о. начальника ГУ ДПС в області Руслана Цвігуна, заступниці начальника Марії Мельник та представників Територіального відділення  АППУ в Тернопільській області, зокрема голови тервідділення Івана Іскерського.
22 Серпня, 2023 р., 11:41
Тренінг для підприємців на тему «Порушення використання РРО/ПРРО: відповідальність» відбувся у центрі підтримки підприємців «Дія. Бізнес. Тернопіль».
21 Серпня, 2023 р., 11:54
Днями у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася «гаряча лінія» на тему «Реєстрація ПРРО: основні моменти». На запитання платників давав відповіді начальник управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Крисоватий.
14 Серпня, 2023 р., 16:00
З 1 серпня вступили у дію норми ЗУ 3219, одна з яких передбачає  фінансову відповідальність за порушення бізнесом закону щодо використання касових апаратів. Варто нагадати, що обов’язок використовувати РРО чи ППРО передбачений для усіх суб’єктів господарювання ще з 1 січня 2022 року, окрім спрощенців 1 групи. Однак, у зв’язку з воєнним станом, уряд тимчасово скасував для більшості підприємців штрафні санкції за невидачу фіскального чеку. Наразі уряд повністю повернув відповідальність за торгівлю без використання РРО/ПРРО.