23 Серпня, 2023 р., 14:19
Сьогодні, 23 серпня, Україна відзначає одне з найголовніших свят великої незалежної країни – День Державного Прапора, який є даниною поваги пам’яті багатьох поколінь українців, що ратними подвигами, мирною працею і ціною власного життя створювали славу і велич нашої держави.
23 Серпня, 2023 р., 10:18
Якщо ви, ваші близькі чи знайомі постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей — звертайтеся за допомогою, на гарячу лінію 1547. За цим номером можна отримати конфіденційну консультацію та допомогу.
23 Серпня, 2023 р., 10:12
Шановні жителі та гості Товстенської громади! Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України! Синьо-жовтий стяг – більше ніж прапор, це символ нашої великої української родини: Незалежної, Незламної, Самостійної, Соборної.
21 Серпня, 2023 р., 15:33
Вже другий рік поспіль на міні-футбольному полі зі штучним покриттям в смт Товсте проводиться турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті загиблої молоді від збройної агресії російської федерації на території України "КУБОК МОЛОДІ - 2023". Участь у змаганнях взяли 4 команди: "ТОДЮСШ" м. Копичинці, "Борщівська ДЮСШ", "Дністер" м.Заліщики, "Чемпіон" смт Товсте.
19 Серпня, 2023 р., 10:50
Щороку 19 серпня в Україні відзначають своє професійне свято пасічники. З нагоди цього свята щиро вітаємо пасічників нашої громади та висловлюємо вдячність за наполегливість, вірність традиціям та любов до своєї нелегкої праці.
19 Серпня, 2023 р., 07:07
Шановні жителі та гості Товстенської громади! Від щирого серця вітаю вас із величним Християнським святом Преображення Господнього. Бажаю усім міцного здоров'я, щастя і душевного спокою, мирного неба, успіхів у всіх починаннях, радості, всіх земних благ та незламної віри у Перемогу!
18 Серпня, 2023 р., 13:48
17 серпня 2023 року відбулося урочисте вручення місцевій пожежній команді смт Товсте спеціального пожежного автомобіля марки АЦ-40 (43253) 247.02, модель КАМАЗ - 43253.
15 Серпня, 2023 р., 14:57
Сьогодні, 15 серпня 2023 року, при селищному голові Івану Проданику відбулася нарада із старостами старостинських округів. На порядок денний виносились питання відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності в смт Товсте та населених пунктах селищної ради, проведення благодійного легкоатлетичного забігу «Наближаємо перемогу».
15 Серпня, 2023 р., 11:21
Майданчики з контейнерами під тверді побутові відходи недавно стали звичним атрибутом вулиць нашої громади. В тім, не всі жителі населених пунктів знають, як треба правильно експлуатувати ці баки.
08 Серпня, 2023 р., 16:12
В процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість сміття невпинно збільшується. Особливо небезпечними для довкілля є неорганічні відходи, які складаються зі штучних матеріалів: метал, пластик, скло.